Noteikumi un nosacījumi →

TIEŠSAISTES BIĻEŠU IEGĀDES NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

 • 1 Vispārīgie noteikumi
 1. Šie noteikumi un nosacījumi (“Noteikumi un nosacījumi”) nosaka noteikumus par grupu un individuālo biļešu tiešsaistes iegādi uz Cosmos Illusion Museum (ul. Doma) piedāvātajām atrakcijām. laukums 1, Rīga ), turpmāk tekstā “Muzejs”.
 2. Biļetes iegādājamas internetā https://www.iluzijumuzejs.lv/pirkt-biletes-tiessaiste/ un pirkums nozīmē, ka pircējs atzīst tās atrakcijas, kurai biļete tiek pirkta, apmeklētāju nolikumu. Apmeklētāju noteikumi katrai no atrakcijām pieejami https://www.iluzijumuzejs.lv .
 3. Biļešu iegāde tiešsaistē ir iespējama, reģistrējoties https://www.iluzijumuzejs.lv/pirkt-biletes-tiessaiste/ un akceptējot punktus, kas saistīti ar piekrišanu personas datu apstrādei, kā arī pēc maksājuma veikšanas caur Paysera sistēmu.
 • 2 Reģistrācija
 1. Reģistrēties var https://www.iluzijumuzejs.lv/pirkt-biletes-tiessaiste/ , norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kā arī iestatot un ievadot paroli.
 2. Katra persona, kas reģistrējas tiešsaistē, saņems atbildes ziņojumu uz reģistrācijas anketā norādīto e-pasta adresi, kurā būs norādīts, vai pieteikums ir piegādāts Centrā un vai personas profils jau ir reģistrēts.
 3. Lai reģistrācija būtu veiksmīga, reģistrācijas formā ir jāievada pareizi dati.
 1. Muzejs patur tiesības dzēst jebkuru kontu, kas nav pareizi pieteicies pēdējo 24 mēnešu laikā.
 2. Ir iespēja iegādāties biļetes bez reģistrācijas, ievadot tikai vārdu, uzvārdu un e-pastu.
 • 3 Pirkšana tiešsaistē, vispārīgie principi
 1. Vienas pieteikšanās sesijas laikā jūs varat veikt līdz trim dažādiem darījumiem, katrā no līdz 20 grupas biļetēm un līdz 10 individuālajām biļetēm, kas dod tiesības īpašniekam(-iem) iekļūt izstādes zonā.
 2. Grupu biļešu tirdzniecība tiešsaistē ir pieejama tikai caur vietni https://www.iluzijumuzejs.lv/pirkt-biletes-tiessaiste/ .
 3. Vienlaicīgi varat pieteikties tikai vienā kontā no vienas ierīces, izmantojot vienu cilni vienā pārlūkprogrammas logā.
 4. Katrai atsevišķo biļešu rezervācijai tiešsaistē tiks piešķirts individuāls darījuma numurs ar iespēju maksāt kopējo summu par visām rezervācijām uzreiz.
 1. Ja vēlaties saņemt PVN rēķinu, jums ir jānorāda nepieciešamie rēķina dati:
  1. pircēja vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums;
  2. adrese (pilsēta, pasta indekss, ielas nosaukums);
  3. nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs, PVN (nav attiecināms uz fiziskām personām);
  4. nosūtīt šo informāciju pa e-pastu uz info@iluzijumuzejs.lv ;
  5. Rēķins tiks nosūtīts pa e-pastu;
 1. Maksājumu par pirkumiem tiešsaistē var veikt tikai caur Paysera ar Paysera sistēmā akceptētu maksājumu karti , ar elektronisko bankas pārskaitījumu vai citās veidlapās, kuras Paysera nodrošina caur https://www.iluzijumuzejs.lv/pirkt-biletes- tiessaiste/ vietne. Informāciju par to, vai sistēma apkalpo banku, no kuras tiks veikts maksājuma darījums, var atrast https://www.iluzijumuzejs.lv .
 2. 30 minūšu laikā pēc tiešsaistes pirkuma beigām sistēma uz profilā norādīto e-pasta adresi nosūtīs e-pastu ar apstiprinājuma un darījuma numuru, kā arī rēķinu ar norādītajiem datiem, kas saglabāts PDF formātā. , kas kalpo kā biļete Muzejā.
 3. Iegādāto biļešu atgriešanas noteikumi ir norādīti “Cosmos Illusion Museum Apmeklētāju noteikumos”.
 • 4 Nobeiguma noteikumi
 1. Centram ir tiesības veikt grozījumus šajos noteikumos. Grozītie noteikumi tiks publicēti tiešsaistē https://www.iluzijumuzejs.lv un nodrošināti muzeja Biļešu kasēs.
 2. Šie noteikumi ir muzeja neatņemama sastāvdaļa un “Cosmos Illusion Museum – Apmeklētāju noteikumi”, kas pieejami tiešsaistē https://www.iluzijumuzejs.lv . Uz visiem jautājumiem, kas nav reglamentēti šajos Noteikumos un nosacījumos, attiecas “Cosmos Illusions muzeja apmeklētāju noteikumi”.
 3. Internetā iegādāto biļešu cenas ir tādas pašas kā cenas, kas norādītas cenrādī https://www.iluzijumuzejs.lv/pirkt-biletes-tiessaiste/ .

PRIVĀTUMA POLITIKA

 1. Šī Privātuma politika nosaka www.iluzijumuzejs.lv vietnes (turpmāk tekstā – Vietne) lietotāju informācijas, tajā skaitā personas datu, vākšanas, apstrādes un izmantošanas principus.
 2. Vietnes lietotāju datus administrē MB “ Traukos slėnis ” filiāle “Cosmos Infinite Way ar juridisko adresi Domā laukums 1, Rīga (turpmāk tekstā “ Ilūziju muzejs ”).
 3. Privātuma aizsardzību, tajā skaitā Vietnes lietotāju personas datu aizsardzību veic Ilūziju muzejiem ar prioritāti. Ilūziju muzejs pieliek visas pūles, tostarp piesardzības pasākumus un nodrošinājumus, lai kodētu pārraidi starp lietotājiem un tīmekļa serveri, kā arī nodrošinātu pārraidi starp tīmekļa serveri un Cosmos Muzeum kases sistēmu, izmantojot īpašu kodētu VPN savienojumu. Turklāt Ilūziju muzejs atdala datu bāzes serveri no ārējā tīkla, lai Vietnes lietotāju pārsūtītie personas dati būtu aizsargāti pret nozaudēšanu, sabojāšanu, izpaušanu vai nepiederošu personu piekļuvi.
 4. Vietnes lietošana var būt saistīta ar Ilūziju muzejs , kas apkopo lietotāju datus, kas nepieciešami visu Vietnes funkcionalitātes pareizai darbībai. Jo īpaši tiek apkopota informācija par lietotāja atrašanās vietu, izmantotās ierīces IP, lietotāja aktivitātēm vietnē un tā sauktās sīkdatnes. Vietnes lietotājs var uzzināt vairāk par sīkdatņu vākšanas un izmantošanas principiem no atsevišķas Vietnē ievietotās informācijas.
 5. The Ilūziju muzejs neizmanto 4. punktā minētos datus Vietnes lietotāju identitātes noteikšanai. Gadījumā, ja šie dati neatkarīgi vai kopā ar citu informāciju ļauj noteikt lietotāja identitāti, tie tiek uzskatīti par personas datiem un tiek piemēroti 6. – 16. punktā aprakstītie principi.
 6. Personas dati Vietnē tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa regulu (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un par personu brīvu apriti. šādus datus un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk – VDAR).
 7. Dati tiek apstrādāti saskaņā ar 6. panta 1. punktu. 2016. gada 27. aprīļa Vispārējo personas datu aizsardzības noteikumu 1 f) apakšpunkts, proti , apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu Ilūziju muzeja juridiski pamatotās intereses, kas ietver Vietnes vadīšanu Ilūziju muzejiem un ar tās starpniecību informējot par Ilūziju veikto darbību muzejs .
 8. Dati tiek vākti, lai nodrošinātu Lietotājam iespēju izmantot visas Vietnes funkcijas.
 9. Dati tiek apstrādāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu Lietotājam iespēju pilnvērtīgi izmantot Vietni.
 10. Ilūzijas labā muzejiem un izpausts struktūrām, kas šim nolūkam pilnvarotas saskaņā ar tiesību aktiem.
 11. Katrai personai ir tiesības piekļūt saviem datiem, tā var tos labot, dzēst vai ierobežot apstrādi, kā arī pieprasīt datu pārsūtīšanu.
 12. Lietotājam ir tiesības iebilst pret savu datu apstrādi.
 13. Lietotājam ir tiesības iesniegt sūdzību par Ilūziju muzejs uzraudzības iestādei, ti , Fizisko personu datu aizsardzības birojam, Elijas ielā 17, LV-1050, RĪGĀ .
 14. Personas datu sniegšana ir brīvprātīga, tomēr var būt nepieciešams izmantot visas Vietnes funkcijas.
 15. Lēmumi par sniegtajiem personas datiem netiek pieņemti automatizēti.
 16. Sazinieties ar Ilūziju muzejs , ieskaitot personu, kas darbojas Ilūziju labā muzejs kā datu aizsardzības inspektors, iespējams rakstiski, uz 1. punktā norādīto juridiskās adreses adresi vai elektroniski, uz e-pasta adresi: info@iluzijumuzejs.lv.
 17. Parasti, lai izmantotu Vietnes funkcionalitāti, nav jāatver konts un jāpiesakās Vietnē.
 1. Par vēlmi iegādāties biļetes uz Ilūziju rīkotajiem pasākumiem muzejs , tas prasa reģistrācijas anketās norādītos personas datus.
 2. Šī Privātuma politika attiecas tikai uz vietni. The Ilūziju muzejs neuzņemas atbildību par tīmekļa vietņu principiem un privātuma politikām, kuras Vietnes lietotājs ievadījis, izmantojot Vietnē ievietotās saites.
 3. Jebkuri grozījumi šajā dokumentā tiek paziņoti Vietnes lietotājiem, ievietojot informāciju Vietnē.
īpašs piedāvājums

10%

iztērē 30€ un saņem 10% atlaidi
(skaitās arī dāvanu kartes)

Kupona Kods: GIFT10